18 Aralık 2013

TTNET Abonelik İptali Çok Zor!

TTNET aboneliğimi 4 kasım 2013 tarihinde iptal edip son faturamı ödediğim halde bu ay tekrar fatura gelmiş ve müşteri hizmetlerini aradığımda ise 9 gün sonra aboneliğimi haberim olmadan tekrar aktif ettiklerini öğrendim.

Gerekli ses kayıtlarım sistemlerinde de mevcuttur. Asla açtırma talebinde tekrar bulunmadım. Ve bana itirazıma cevap vereceklerini söyledikleri halde 5 gündür geri dönüş yapmamışlardır. Kayıtlarımın kontrol edilmesini ve bu ay gelen hatalı faturanın düzeltilmesini talep ediyorum.

Emre 64 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön