06 Ocak 2015

TTNET Abonelik İptali.

2 aylık internet ihtiyacımı gidermek için aboneliğimi başlatırken özellikle taahhütsüz abonelik açılmasını istemiştim. 2 ay sonra işim bitip de aboneliğimi iptal ettirmek istediğimde üzerime isteğim dışında taahhütlü abonelik açıldığını öğrendim ve bu yüzden iptal etmek için 120 lira kadar bir ceza ödememi ya da aboneliği bu taahhüdü devam ettirecek birine devretmemi istiyorlar. Benim durup dururken kimsenin başını yakma gibi bir düşüncem yok, bu sebeple mağduriyetimin giderilip aboneliğimin iptal edilmesini istiyorum.

Muhammet 189 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön