12 Şubat 2014

TTNET Abonelik İptali!

Yetkililer kurulumu yaptıktan sonra 4-5 gün onay bekledikten sonra Internet hizmeti almaya başladım. Fakat sağlıklı veri alışverişi yapmakta güçlük çekiyordum.444 0375 no lu numara yı arayarak arıza kaydı bıraktım.

Fakat hiç bir yardım alamadım. Defalarca aramam rağmen internetim de 30 saniye aralıkla kesilmeler oluyordu ve fiber İnternet anlaşma hızım 25 mbt olmasına rağmen 10 mbt ulaşmayan bir İnternet hızı kullanıyordum. İptal etmeye karar verdim. Hediye modem için 200 tl istediler.İnceleme başlatılmasını ve sözleşmemin iptalini istedim. Fakat tekrar hiç bir işlem yapmadan benim hatalı olduğumu ileri sürdüler. Bu işlem 2 ay sürdü ve bu 2 ayın da ücretini benden istiyorlar. Şikayetim var...

Enes 52 Okunma

Cevaplar

  • Enes16 Şubat 2014

    hala hiçbir işlem yapılmadı

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön