25 Ocak 2014

TTNET Abonelik İptali!

TTNET' in pahalı tarifelerinden kurtulup D******net e geçtim, TTNET abonelik iptali için sitelerinden iptal başvurusunda bulundum. 10 gün içerisinde TTNETabone merkezine imza verilmemiz söylendi, 20.01.2014 tarihinde imzamızı verip iptal formunu doldurduk.

Şimdi sitelerinden baktığımda ise aboneliğimiz aktif gözüküyor. İnternetten araştırdım TTNET iptal formunu doldururken genelde böyle yapıyorlarmış, 10 günlük süreyi geçirme gibi v.s ve insanlar ses kaydı ve kameraya görüntü alın diyorlar iptal formunu doldururken kanıt olsun diye. Bir daha kesinlikle düşünmüyorum TTNET'i.

Ender 53 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön