15 Ocak 2014

TTNET Abonelik İptali!

TTNET abonesiydim. İnternet'i kapatmak istedim. Başvurumu yaptım. İptal işlemimi tamamladım. Yaklaşık 1 hafta sonra tekrardan TTNET müşteri hizmetleri tarafından arandım. Arayan kişi eğer istersem modemimi iade edebileceğimi, ve "yüksek ihtimalle" modem ücretinin cayma bedelinden düşülebileceğini söyledi.

Fakat hesabımın tekrar açılması gerekliymiş. Onayladım ben de. Türk Telekoma gittiğimde ise böyle bir şeyin mümkün olmadığını öğrendim. Üstüne üstlük arada geçen 13 günlük fatura da bana kitlendi. İtiraz etsem hattım tekrar açılacakmış(!) çaresiz vazgeçtim. Sonraki ay ise 14 gün kullandığım net faturası(aylığı 50 tl) 78 lira geldi. Cayma faturası ise hala bana ulaşmadı.

Emrullah G. 78 Okunma

Cevaplar

  • Emrullah G.24 Şubat 2014

    aylar sonunda şunu çok net gördüm ki, TTnet müşterileriyle çok iyi ilgileniyor ancak verdiği sözleri ise hiç tutmuyor. TTnet'e güvenim artık kalmadı.

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi15 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön