19 Mart 2013

Ttnet Abonelik İptal Olmasına Rağmen Hizmet Açma Ücreti!

18. 02. 2013 tarihinde Adsl aboneliğimi iptal ettirdim. İptal nedenim Aralık ayında çıkan 1, 75 TL lık gecikme faizi faturası nedeniyle Ocak ayı faturasının son ödeme gününde internet bağlantımın ödenmemiş faturalar nedeniyle kesilmesi. 18. 02. 2013 Avcılar Telekom Müdürlüğüne başvurarak iptal işlemlerimi yaptırdım faturaları özellikle ödememiştim borcu ödemeden iptal yapmadıkları için gişeden ödemelerimi yaptım ve 4. Kata çıkıp iptal işlemini de yaptırdım. Bugün elime geçen Şubat'13 dönemine ait faturamda ADSL Diğer Ücretler Toplamı 15, 45 TL detayını incelediğimde hizmet açma ücreti olduğunu gördüm. Bu nasıl bir iş açılmayan hizmet ücreti alınamaz şikayetimi her kanalla paylaşacağım.

Yavuz 29 Okunma

Cevaplar

 • Yavuz23 Mart 2013

  TTnet bugün aramıştır, haksız olarak iptal edilen hizmetden açma bedeli almayı kendince haklı buşmuşlar. Hizmet iptal edilirken açılılıyormuş derdinizi anlamayan bu firma ile bir daha yolum hayat boyunca kesişmeyecek. İmkanınınız varsa hiç vakit kaybetmeden bu firmadan aldığınız hizmetin yarı fiyatına ve iki katından fazla hızla fiber internet hizmeti veren firmaya geçin rahat edin.

 • Yavuz21 Mart 2013

  Herhangi bir bilgilendirme maili gönderilmemiştir firma yanlış bilgi vermektedir.

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Yavuz20 Mart 2013

  Ttnet tarafından halen bir geri dönüş yapılmadı yasal haklarımı kullanmak üzere harekete geçiyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön