16 Nisan 2013

Ttnet Abonelik İptal Edildi Deniyor Ama Hala Bağlantı Var!

04.04.2013 tarihinde ttnet aboneliğimin ve ev telefonumun iptali için ön başvuruda bulundum. Ayın 9 unda Telekom Müdürlüğüne giderek her iki abonelik için de iptal formu doldurup imzaladım. 10 unda iki taraftan da cep telefonumla arandım, aboneliğimin iptalini ve hattımın tamamen kapatılmasını istediğimi söyledim.

Bana 24 saat içinde tamamen kapatılacağı söylendi. 11 inde ev telefonum kapatıldı, internetse ön iptali verdiğim anda kesilmişti ama ne hikmetse o gün geri açıldı. Modemimin ışıkları yanıyor ve hala bağlantı var. 4440375 i aradım, abonelik iptalinin gerçekleştiği söylendi, evimde bağlantı var diyorum cevap verilemiyor, dikkate almayın deniyor. Neden hattım hala kapatılmıyor?

Açalya 23 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön