06 Nisan 2013

Ttnet Abonelik Bilgilendirme Yanlışlığı!

İlk internet aboneliğim Ttnet idi. İki yıl önce Türknet tarafından arandım, isim benzerliğinden kaynaklanan bir hata sonucu,Ttnet tarafından arandığımı zannederek sunulan teklifi kabul ettim. İki ay önce bir Ttnet bayisi tarafından , Türk Telekom dan arıyoruz, Türk Net aboneliğiniz bitiyor sizi tekrar Ttnet e alalım diye arandım. Ben de kabul ettim.

Fakat Türknet aboneliğimin bitiş tarihinin 09-05-2013 öldüğünü bilmediğim ve Ttnet bayisi tarafından uyarılmadığım için, Türknet tarafından cezai yaptırımla karşı karşıya kaldım. Mağduriyetimin giderilmesi için , Ttnet tarafından yapılacak düzenlemeyle aboneliğimin, Türknet aboneliğim bittikten sonra yapılmasını istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Muzaffer 212 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön