24 Nisan 2013

Ttnet Abonelik Başvurusu!

24 gün önce yalın adsl sınırsız 16mb int başvurdum. Telefonda 7 gün içerisinde aktif olur dediler. 5 gün sonra modemimi gönderdiler. Modem kurulumunu yapıp beklemeye başladım. Aradan bir hafta geçtikten sonra aradım, kayıt aldılar biz sizi arıycaz dediler ama aramadılar. Bugün arayıp 2 arkadaşla görüştüm, 7 gün dediniz 2 hafta oldu hayırdır dedim. Bizim sistemde internetiniz açık gözüküyor diyip bana modem ayarlarını tekrar yaptırdılar. Fakat ilginç tarafı yetkili arkadaşın, mac osx kullandığımı söylememe rağmen ısrarla bana sol alttaki başlat menüsüne tıklamamı söyleyip durmasıydı. 2 hafta içinde 3. kez kayıt aldılar. Modem kurulumu yaptık sonra evlerimize dağıldık. İnternet mi, ya nasip!

Ebuseleme 70 Okunma

Cevaplar

 • Ebuseleme 04 Mayıs 2013

  Eger dunyayı değiştirmek için elimde bir sihirli değnek olsaydı, türk telekomu dünyadan silerdim. 1 bucuk aydır çekmediğim kalmadı. Hala müşteri temsilcisi sizin başvurunuz gözükmüyor diyor telefonda. Kayıt alalım diyor. Ben de bu aldığınız 15inci kayıt diyorum. eee buda 16 olsun diyor. Ben olmayan aboneliğimi iptal etmek istediğimde de en yakın telekom müdürlüğüne gidip işlem yapın diyor. Evime sözleşme ve modem gönderen fakat Sisteminde benim abonelik başvurumu bile göremeyen bir kurum, acaba aboneliğimi nasıl iptal edecek ve beni kimbilir daha kaç ay süründürecek merak ediyorum. Aboneliğim gözükmüyor, internet yok. Fatura mı, tabiki var. Telefona mesaj gönderiyorlar borcun var diye. Dini imanı para olmak böyle birşey heralde. Sistemlerinde aboneliğim gözükmüyor ama borcum gözüküyor. Gel de müdüründen teknik elemanına ''saygı'' ile anma bu kurumu.

 • Ebuseleme 29 Nisan 2013

  Şikayetim devam etmekle birlikte daha da arttı. Şikayetten öte lanet okuma modundayım. İnternetimin açılmaması bir yana dursun, benim internet abonelik başvurumun sistemlerinde gözükmemesi insanı iyice cileden çıkarıyor. Eğer başvurum sistemde gözükmüyorsa, siz durduk yere benim evime neden modem gönderdiniz, neden sözleşme imzalattınız. Modemi alalı 1 ay olmuş sistemde aboneliğiniz gözükmüyor diyorlar, fakat cep telefonuma fatura mesajı geliyor. bu nasıl iş, sanırım sorun bende. ben delirdim ve bunların hepsi aklımın bir oyunu, gerçek olamaz.

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön