06 Mayıs 2013

Ttnet Abonelik Başvurum İşleme Alınmıyor!

30.04.2013 tarihinde E**İ**isimli ttnet bayi sorumlusuna yapmış olduğum başvuru 1 hafta geçmesine rağmen işleme konmadı. Israrla aramama rağmen hiçbir gelişme olmadı. Artık evrakımın işleme kesinlikle alınmasını istemiyorum. Ttnet beni daha abone olmadan yıldırdı. Şimdi birde evrakımın işleme alınmamasını hem çağrı merkezine hemde evraklarımı alan kişiye söylememe rağmen hata yapıp aboneliğimi başlatmalarından korkuyorum. Durduk yere bana fatura çıkarabilecek bir amatörlük var Ttnet te.

Seçil 34 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön