13 Ağustos 2013

TTNET Aboneliğimizi İstemeden Nakil Yaptılar!

TTNET hattımızı bizim haberimiz olmadan Bursa'ya nakil etmişler, bizim Bursa ile uzaktan yakından alakamız olmadığı halde ve bu yanlışlık onlardan kaynaklandığı için hattın geri getirilmesini istedik ama bir türlü başaramadılar.

Nasıl yaptılarsa onlarda bilincinde değil olayın nasıl olduğundan neyse ben Türk Telekom merkezine gittim hattın aynı hizmet numarasıyla geri gelemeyeceğini söylediler. Kulandığımız hizmet nurarasını iptal edeceklerini tekrar yeni hizmet numarasıyla kullanmaya devam edeceğimizi söylediler.

Yeni hizmet numarasıyla tekrar 12 ay taahhütlü Netlimitsiz kullanmaya başladık faturamızın 59.90 TL geleceğini şöylediler ama fatura nedense 64.75 TL'den aşağı düşmüyor en kısa zamanda çözüm istiyorum.

Murtaza 57 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön