11 Temmuz 2014

TTNET Aboneliğimi İptal Ettiremiyorum.

4 Temmuz 2014 tarihinde TTNET'e aboneliğimi kapattırma talebimi içeren ıslak imzalı bir dilekçeyi kendilerinin vermiş olduğu faks numarasına gönderdim. Faksı gönderdiğim tarihten bu yana şahsıma hiçbir şekilde geri dönüş yapılmadı ve defalarca aramama rağmen aboneliğim iptal edilmedi. İki kere de müşteri hizmetlerini arayarak şikayet kaydı oluşturmama rağmen yine şahsıma dönüş yapılmamıştır. Tüm faturalarım tam olarak ödenmiştir ve taahhütüm de bulunmamaktadır. En kısa zamanda aboneliğimin iptal edilmesini istiyorum.

Melek 55 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön