24 Eylül 2013

TTNET Aboneliğimi İptal Ettirdim Yeniden Aktif Edip Fatura Kesmiş!

TTNET hattımı iptal ettirip, son faturamın ödemesini yaptım. Daha sonra bana herhangi bir geri dönüş yapılmadan hattı tekrar aktif hala getirip tarafıma fatura yansıtıldı. Defalarca müşteri hizmetlerini aramama, her defasın da ayrı bir şikayet numarası oluşturulmasına rağmen tarafıma herhangi bir geri dönüş yapılmadı.

3 aydır bir sonuca bağlayamadık. En komiği de cep telefonuma gelen mesaj ''sistemde kayıtlı telefonlarınızdan sizi aradık fakat ulaşamadık'' mesaj geliyor fakat nedense ulaşamıyorlar. Bence TTNET abonesi olmadan önce 2 kere düşünün. Onlarda haklı nede olsa bu ürünü tekellerinde bulunduruyorlar. Diğer internet hizmeti veren firmalar bile Türk Telekom'a muhtaç.

Mahmut 55 Okunma

Cevaplar

 • Mahmut02 Ekim 2013

  ttnet müşteri hizmetleri hiç bir haltı çzemiyor nerdeyse 4 ay olacak ve faturaya faiz işliyor

 • Mahmut27 Eylül 2013

  ttnet benim problemimi çözmeyeceği artık aşikar bende yasal yollara başvurmaya karar verdim pazartesi ilk işim tüketici mahkemesine başvuracağım.benim gibi madur olanlar varsa onlarda ayınısını yapsın çünkü müşteri hizmetlerinin birşey çözeceği malesef yok

 • Mahmut26 Eylül 2013

  ttnet ten bir mail aldım 24,09,20103 tarihinde sizi aradık fakat ulasamadık diye fakat benim telefonumu kimse aramadı mesajlar gelirken bana nasıl oluyorda ulasılamıyor.şimdiye kadar 10 adet şikayet numarası olusturduk müşteri hizmetlerinden hiç birinde geri dönüş olmadı.müşteri hizmetlerini her aradığımda sunu belirtiyorum ''geri dönüş yapmayacağınızı biliyorum''diye 3 aydır bir problem nasıl olurda çözülemez

 • Türk Telekom Temsilcisi24 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Mahmut24 Eylül 2013

  bu ''en kısa süre''hangi zaman dilimine giriyor.3 aydır birtürlü sonuç alamadıkta.

 • Türk Telekom Temsilcisi24 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön