08 Ocak 2015

TTNET Aboneliğimi İptal Ettiğim Halde Fatura Gelmesi!

27.08.2014 tarihinde TTNET aboneliği iptal ettirdim. 150 TL civarında cayma bedeli yansıttılar. Daha sonra müşteri hizmetleri temsilcisine bundan sonra tarafıma fatura veya herhangi bir ücret gelecek mi diye sorduğumda hayır cevabını aldım ae Aralık 2014 ün başlarında 28 TL küsur borç geldi. Neymiş efendim gecikme ücretiymiş. Müşteri temsilcin adam gibi bilgi veremediğinden ben mağdur oluyorum. Uydunet altyapısı olsa 1 saniye durmam.

Çağrı 119 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön