TTNET Aboneliğimi İptal Etmiyor.

Uğur Ö. |

Firmaya yazılı ve telefon üzerinden yaptığım iptal başvurusu işleme alındıktan sonra kullanılmayan döneme ait oluşturulan faturanın iptali için benden şikayet kaydı açmamı istiyorlar. Kaydı açtırıyorum üstünden bir ay geçiyor herhangi bir işlem yapılmıyor. Arıyorum yollayın faturanızı ödeyeceğim, vazgeçtim şikayet kaydından siz aboneliğimi iptal edin diyorum. Tekrar TTNET ofisine gidip yazılı başvuruda bulunmam gerektiğini söylüyorlar. Neden? Bu kadar uzatıp daha mı fazla fatura ödettireceksiniz? Ya da bezdirme politikanızla aman devam etsin mi dedirttireceksiniz. Aboneliğimi iptal edin. Ben yazılı müracaatta bulundum zaten. Sistem kaydınızda bu başvuru görünüyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Kasım
  16:35

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Uğur Ö.
  08 Kasım
  12:19

  Çağrı merkeziniz ile zaten görüştüm. Ancak çözüm üretemediniz. Nazan isminde bir hanımefendi, aboneliği dondurduğunuz için iptal işleminiz iptal edilmiştir. Bu nedenle yeniden yazılı müracaat etmem gerektiğini söyledi. Bende ona abonelik dondurma tavsiyesinin ttnetten bana iletildiğini, benim talebim olmadığını, kullanılmayan internete ait faturanın iptalinin yapılabileceğini bunun için abonelik işleminin dondurulması gerektiğini, fatura iptal işlemini müteakip aboneliğin de iptal edilebileceğini söylediğinizi (başka bir ttnet müşteri temsilcisinin bana söylediği bilgidir) söyledim.. Aboneliğimi dondurduğum halde iptal işlemini yeniden yapmam gerektiği hakkında bilgi verilmediğini de söyledim. Pişkin bir tavırla biz önerdiysek siz de kabul ettiniz gibi bir cevap aldım. Bu da başka bir problem. Şimdi ttnet işlemi uzatıyor diye fazla fatura ödemek durumunda kalacağım. Lütfen sistem kayıtlarınızda görünen iptal başvuru tarihi üzerinden iptal işlemini gerçekleştirin. 7 günlük faturayı ödemeyi kabul ediyorum. Yeter ki aboneliğimi iptal edin ve beni başka bir bedel ödemek zorunda bırakmayın. (Süre uzamasından dolayı faturalandırma yapacağınızdan şüpheleniyorum, çünkü haksız yere fazla fatura ödemişliğim de var size.)

 • 08 Kasım
  12:01

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.