08 Kasım 2014

TTNET Aboneliğimi İptal Etmiyor.

Firmaya yazılı ve telefon üzerinden yaptığım iptal başvurusu işleme alındıktan sonra kullanılmayan döneme ait oluşturulan faturanın iptali için benden şikayet kaydı açmamı istiyorlar. Kaydı açtırıyorum üstünden bir ay geçiyor herhangi bir işlem yapılmıyor. Arıyorum yollayın faturanızı ödeyeceğim, vazgeçtim şikayet kaydından siz aboneliğimi iptal edin diyorum. Tekrar TTNET ofisine gidip yazılı başvuruda bulunmam gerektiğini söylüyorlar. Neden? Bu kadar uzatıp daha mı fazla fatura ödettireceksiniz? Ya da bezdirme politikanızla aman devam etsin mi dedirttireceksiniz. Aboneliğimi iptal edin. Ben yazılı müracaatta bulundum zaten. Sistem kaydınızda bu başvuru görünüyor.

Uğur 134 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Uğur 08 Kasım 2014

    Çağrı merkeziniz ile zaten görüştüm. Ancak çözüm üretemediniz. Nazan isminde bir hanımefendi, aboneliği dondurduğunuz için iptal işleminiz iptal edilmiştir. Bu nedenle yeniden yazılı müracaat etmem gerektiğini söyledi. Bende ona abonelik dondurma tavsiyesinin ttnetten bana iletildiğini, benim talebim olmadığını, kullanılmayan internete ait faturanın iptalinin yapılabileceğini bunun için abonelik işleminin dondurulması gerektiğini, fatura iptal işlemini müteakip aboneliğin de iptal edilebileceğini söylediğinizi (başka bir ttnet müşteri temsilcisinin bana söylediği bilgidir) söyledim.. Aboneliğimi dondurduğum halde iptal işlemini yeniden yapmam gerektiği hakkında bilgi verilmediğini de söyledim. Pişkin bir tavırla biz önerdiysek siz de kabul ettiniz gibi bir cevap aldım. Bu da başka bir problem. Şimdi ttnet işlemi uzatıyor diye fazla fatura ödemek durumunda kalacağım. Lütfen sistem kayıtlarınızda görünen iptal başvuru tarihi üzerinden iptal işlemini gerçekleştirin. 7 günlük faturayı ödemeyi kabul ediyorum. Yeter ki aboneliğimi iptal edin ve beni başka bir bedel ödemek zorunda bırakmayın. (Süre uzamasından dolayı faturalandırma yapacağınızdan şüpheleniyorum, çünkü haksız yere fazla fatura ödemişliğim de var size.)

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön