18 Nisan 2014

TTNET Aboneliğimi Hala Başlatmadı.

Başka bir firmadan TTNET'e geçiş yaptım. Geçiş yapmam için aboneliği iptal ettirmemi, portum boşalınca ancak abonelik işlemlerini başlatabileceklerini belirttiler. Port boşaldı, teldeki arkadaşlarla zar zor abonelik yaptık, 4 günde modem ve sözleşme geldi. Sözleşmeyi imzalamadan ve kendilerine gelmeden başlatamayacaklarını, sözleşme ellerine ulaşır ulaşmaz hattımın açılacağını söylediler.

Hattımı kapattıralı 1 hafta oldu, sözleşme ellerine geçeli 2 gün ama hala hattımı açmadılar. Yasal sürenin 15 gün olduğunu söylüyorlar.20 sene önceki teknoloji olsa anlarım da 2014 te bu hız müthiş. Bu kadar süreceğini bilsem kesinlikle geçiş yapmazdım.Lütfen hattımı en kısa sürede açın, bizi mağdur etmeyin.

Serkan 30 Okunma

Cevaplar

  • Serkan21 Nisan 2014

    Merhaba, bana dönüş yapan operatör Türk Telekom'daki TC'mle TTnet'teki TC'min tutmadığını söyleyerek aboneliğimin başlatılmadığını belirtti. Ben de Türk Telekom'u arayarak TC no.mla ilgili teyit aldım, daha sonra TTnet'i aradım ve oradan da teyit aldım ki ortada hiçbir sorun yokmuş. Zaten sorun olsa en baştan sisteme giriş yapamazlardı. Cuma günü (18.04.14) bununla ilgili şikayet kaydı oluşturttum, hala dönecekler.. İnternetimi kapattıralı neredeyse 2 hafta olacak. Bu kadar mağduriyet üzerine bugün görüştüğüm operatör ise abonelik yapmayacaksam bana göndermiş oldukları modemi elden Türk Telekom Md'ne götürmem gerektiğini söyledi. Bana kargo ile gelen modemi ben neden elden götürüyorum??? Ben engelli veya dışarı çıkamayacak durumda hasta bir insan olabilirim, o zaman ne olacak? Modemi götüremediğim için parasını mı tahsil edeceksiniz??? Lütfen sorunumu çözün... İyi çalışmalar.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön