31 Ocak 2015

TTNET Aboneliği Kapattıktan 6 Ay Sonra Fatura!

TTNET aboneliği mi kapatmama rağmen 6 ay sonra 76 TL'lik bir fatura ödedim. 2 kez Kartal Telekom müdürlüğünden ıslak imza ile iptal ettirdim. Simdi tekrardan 10 TL bir fatura daha gelmiş bulunmakta. Hattımı kapatmaya rağmen sürekli fatura kesiliyor. Konuyla ilgilenilmesini ve gereğinin yapılmasını arz ederim. Yoksa gerekli yerlere başvuracağım.

Maksude 1.072 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön