26 Kasım 2014

TTNET Aboneliği Kapatmamış.

Taahhüdüm dolduktan sonra hesabımı kapatmak için aradığımda hesabımı bana kapattıklarını söyleyip dondurmuşlar. Emin olmak için bayiye gittiğimde hesabımın kapalı değil de askıda olduğunu söylediler. Tekrardan aradığımda ilk aradığımdaki ses kayıtlarını dinleyip ona göre hareket edeceklerini söylediler. Ne söylediğimi bilmiyormuş gibi bir de kandırmaya çalıştılar güya dondurmak için onaylamışım ve şu an aradığımda ulaşamıyorum hiçbir müşteri temsilcisine. Dondurulan hesap 3 ya da 6 ay sonra açılıp faturayı ödetiyorlar.

Ebru 298 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön