23 Temmuz 2014

TTNET Aboneliği İptal Ettirmemiş.

Aboneliğimi kapattırıp belgemi almıştım. Arkadaşlarınız beni aradıklarında aboneliğimi açın demememe rağmen tekrardan açmışlar. Hiçbir bilgim olmadan telefonuma gelen borç mesajıyla öğreniyorum ki aboneliğim iptal edilmemiş. Eğer borcumu ödemezsem avukata verilecek mişim. Bunun üzerine Adana mahfe sığmaz ptt müdürlüğüne ve tüketici haklarına dilekçe verdim.

TTNET'ten bu dilekçe sonucu telefon görüşmelerimin dinlendiğini benim belki ilerde düşünürüm dediğimi ama açın demediğimi söylüyorlar. Peki görüşmelerim böyleyse hala neden bu olay sonuçlanmıyor, çok merak ediyorum. Eğer bu sorun sizin tarafınızdan çözülmezse zaten bu olaylar avukatım takibinde ben size dava açacağım. Bunu da bilgilerinize arz ederim.

Aysel 1.588 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön