TTNET Aboneliği İptal Etmiyor.

Celalettin P. |

2014 Eylül benden istedikleri gibi iptal başvurusu yapıp bayiden ıslak imza ile kapatma işlemini tamamladım. Tamamlayamamışım..TTNET ile tüm ilişkimi kestiğimi düşündüğümden gelen mailleri okumuyorum bile. 2015 yılında Ocak, mart, nisan, temmuz aylarında faturalar yansımış. Hattım da Temmuzda tekrar aktif olmuş. Biri arayarak ödemem gerektiğini hattımın borcundan dolayı kapatıldığını söyledi! Geçen sene kapattırdığım hattımın! 444 0 375 ile iki kez görüştüm hattınızın dondurulmasına onay vermişsiniz dediler. Üstelik ıslak imza verdiğim tarihten sonra. Yeter insanları kandırdığınız. Neden hattımı kapattırdıktan sonra dondurulmasına onay vereyim?

Etiketler :

Üyelik / Paket İptal Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ekim
  15:54

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Celalettin P.
  19 Ekim
  11:22

  TTNET beni arayarak ses kayıtlarımı dinlediklerini ve dondurulmasına onay verdiğimi söyledi.
  Bende ses kaydı yok tabi hatırladığımı kadarı ile arayan kişi ne olur ne olmaz bekletelim sonra yine kapatırız gibi bir ifade kullanmıştı. Bende dondurma süresi sonucunda kapanacağını düşünerek onay verdim. Nasıl bir işleyiş ki bu; Islak imza vererek kapatmaya çalıştığım aboneliğimi sesli onayım ile devam ettiriyorsunuz. Siz siz olun kapatma sonrası gelen aramaya onay vermeyin. Tüm uğraşınız boşa gittiği gibi birde arada çıkan faturaları ödemek zorunda kalıyorsunuz.

 • 16 Ekim
  10:47

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.