16 Ekim 2015

TTNET Aboneliği İptal Etmiyor.

2014 Eylül benden istedikleri gibi iptal başvurusu yapıp bayiden ıslak imza ile kapatma işlemini tamamladım. Tamamlayamamışım..TTNET ile tüm ilişkimi kestiğimi düşündüğümden gelen mailleri okumuyorum bile. 2015 yılında Ocak, mart, nisan, temmuz aylarında faturalar yansımış. Hattım da Temmuzda tekrar aktif olmuş. Biri arayarak ödemem gerektiğini hattımın borcundan dolayı kapatıldığını söyledi! Geçen sene kapattırdığım hattımın! 444 0 375 ile iki kez görüştüm hattınızın dondurulmasına onay vermişsiniz dediler. Üstelik ıslak imza verdiğim tarihten sonra. Yeter insanları kandırdığınız. Neden hattımı kapattırdıktan sonra dondurulmasına onay vereyim?

Celalettin 22 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ekim 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Celalettin 19 Ekim 2015

    TTNET beni arayarak ses kayıtlarımı dinlediklerini ve dondurulmasına onay verdiğimi söyledi. Bende ses kaydı yok tabi hatırladığımı kadarı ile arayan kişi ne olur ne olmaz bekletelim sonra yine kapatırız gibi bir ifade kullanmıştı. Bende dondurma süresi sonucunda kapanacağını düşünerek onay verdim. Nasıl bir işleyiş ki bu; Islak imza vererek kapatmaya çalıştığım aboneliğimi sesli onayım ile devam ettiriyorsunuz. Siz siz olun kapatma sonrası gelen aramaya onay vermeyin. Tüm uğraşınız boşa gittiği gibi birde arada çıkan faturaları ödemek zorunda kalıyorsunuz.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön