16 Mart 2015

TTNET Aboneliği İptal Etmiyor.

Babaannemin evinde 18***0724 No.lu internet paketini iptal etmek için 75 yaşında yaşlı başlı kadını TTNET bayisine götürdüm. İmza atması için. Daha sonra 4-5 gün sonra babaannemi arayıp iptal etmemesi için kampanyalardan bahsetmişler ve kadın da ben anlamam bu işlerden diyerek kapatmıştır telefonu.

TTNET servisi de kendi rızası olmadığı halde aboneliği devam etmiştir. Tekrar arayıp iptal ettirmek istiyoruz ve bizden imza istiyorlar. Daha önce imzalanan kağıdı kabul etmiyorlar. Kendi hatalarını telafi etmek yerine bize zorluk çıkartıyorlar. Yürümekte zorluk çeken kadını bir imza için tekrar bayiye götürmem gerekiyor. Bu sırada da faturaları da ödemeye devam ediyoruz.

Ahmet 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Mart 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön