07 Ağustos 2014

TTNET Abonelerini Mağdur Ediyor.

3 Haziran Pazar Tarihinde arıza kaydı açılmış olup, günde 3 defa arayıp konu hakkında bilgi almaya çalışıp, oradaki müşteri temsilcisinin tamam arıza kaydınızı açtık gün içinde sizi bilgilendirecekler demeleri.

Ya da 6 Ağustos saat 16:50 de Türk Telekom İçerenköy müdürlüğüne gidip bizzat orada arızayı bildirip akşam nöbetçi servis geleceği bilgisi alınmış olmasına rağmen halen ne bir servisin geldiği, ne arızanın giderildiği nede gün içinde arayacaklar kelimesine istinaden 4 gündür hala aramamaları.

Bu kadar ilgisiz bir TTNET olamaz. Bu konudan ve Türk Telekom'dan şikayetçiyim müşterileri bu kadar mağdur bırakılmaz.

Rasih 1.278 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Ağustos 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Rasih 07 Ağustos 2014

    Herzamanki Gibi Turk Telekom magdur etmeye devam ediyor. 3 Agustos Pazardan, 7 Agustos Perşembe saat 19:30 ne problem çözüldü nede Türk Telekom aradi.... Hala 7 gün 24 saat diyorlar... Ama 5 gündür ne sorun gideriliyor nede araniyor...

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Ağustos 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön