05 Şubat 2014

TTNET Abone Yapmak İçin Yanlış Bilgi Veriyor!

Geçen ay TTNET çağrı merkezi tarafından arandım ve Superonline'na ödediğimiz İnternet ücretinden daha uygun fiyata yararlanabileceğimizi söylediler. Superonline da ki taahhüdümüzün bitip bitmediğini sorduğumuzda ise bittiğini söylediler.

Ama bu ay gelen faturaya baktığımda Superonline'nın taahhütten önce TTNET'e geçtiğimiz için 500 TL fatura çıkardıklarını gördüm. Bunu TTNET'i arayıp sorduğumda ise kendilerinin taahhüt bilgisi görmediklerini söylüyorlar. Yani verdikleri yanlış bilgi sebebi ile şu anda onlar yüzünden 500 tl fatura ödemek zorunda bırakılıyorum.

İlknur 42 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • İlknur 06 Şubat 2014

    Bugün TTNET tarafından şikayetim ile ilgili arandım ve ses kayıtları yok verilen bilgi bayilerden veriliyor gibi komik diye nitelendirebileceğim bir cevapla karşılaştım. Anlaşılır gibi değil aranırken ses kayıtları dinleniyor diye bilgi veriliyor ama dinlensin denildiğinde kayıt yok deniliyor. Yani kılıfı kendilerine göre gayet güzel ayarlıyorlar. Bir daha TTNET mi asla !!!!! Mesajimdanda anlaşılacağı gibi parayı ödemek zorunda bırakıyorlar yani çözüm YOK!!

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön