12 Ekim 2015

TTNET Abone Olmak Bu Kadar Mı Zor?

Yeni taşındığımız binamızda TTNET internet bağlatmak istedik TTNET'i aradım. 2 ay oldu ilk olarak bana taşındığınız yerde alt yapının olmadığını söyleyerek Bursa TTNET genel müdürlüğünü başvuru yapmamı söylediler. Genel Müdürlüğüne başvuru yaptık, 2 kere geldiler, binamızda alt
yapı hat olmadığını söylüyorlar. Sağımızda ve solumuzdaki binalarda kullananlar var ama bizde altyapı yok deniyor. Benim kardeşim üniversiteye gidiyor dersleri başladı ve kardeşim derslerini takip edemiyor. Bursa Merkez'de bu nasıl bir hizmet paramızla abone olamıyoruz. 2 aydır uğraşıyoruz ya bir hat çekmek bu kadar mı zor? Sanki dağım başında oturuyoruz. Gerçekten reklamlarınızda ki gibi hizmet verin lütfen.

Sennur 150 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Ekim 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön