12 Ağustos 2013

TTNET Abone Olmadığım Halde Mail Gönderiliyor!

Firma ile hiçbir alakam olmamasına rağmen sürekli E-mail gönderiyorlar. Konuyla ilgili onlarca kez şikayet kaydı bıraktım hiçbir şey yapmadılar. Hatta e-mail adresimin veri tabanından silindiğine dair teyit istiyorum dedim, hiçbir şekilde dönüş olmadı. Bana gönderilen E-maillerin içeriklerinde, abonenin hesap numarasından tutun, TC kimlik numarasına, açık adresine kadar çeşitli bilgiler bulunuyor. İstesem o bilgilerle çağrı merkezinden veya internet sayfalarından o abonenin bilgilerini değiştirebilirim. Bu açıklarını da söylememe rağmen hiçbir aksiyon alınmadı ve 9 aydır aboneye gitmesi gereken e-mailler bana gelmeye devam ediyor. Benim e-mail adresim TTNET'e nasıl kaydedildi, müşteri değilim?

Oğuz 61 Okunma

Cevaplar

 • Oğuz 22 Ekim 2013

  Tarih: 21.10.2013 Değerli Müşterimiz, 7011926688 hesap numaralı internet hattınızın EKIM ayına ait 75.5 TL ödenmemiş faturası bulunmaktadır. Faturalarınızı www.ttnet.com.tr adresinde yer alan Online İşlem Merkezi'nden görüntüleyebilir, kredi kartınız ile ödeme yapabilir ayrıca otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. TekŞifre'niz ile güvenli ve kolayca giriş yapabileceğiniz Online İşlem Merkezi'ne ulaşmak için tıklayınız. TekŞifre'nizi hatırlamıyorsanız veya TekŞifre'nizi henüz almadıysanız Online İşlem Merkezi ana sayfasında yer alan "Şifremi Unuttum" veya "Üye Ol" linklerini kullanarak TekŞifre'nizi alabilirsiniz. Diğer ödeme noktaları için tıklayınız. E-fatura talebinde bulunmak için tıklayınız. Ödeme yaptıysanız lütfen bu e-postayı dikkate almayınız. Ödenmemiş faturalarından dolayı internet erişimi durdurulmuş olan müşterilerimize, ödeme yapılıp hattın açılmasını takiben bir sonraki dönem faturalarında hizmet açma bedeli olarak 19 TL (vergiler dahil) yansıtılacaktır. Otomatik ödeme talimatı vermek için lütfen tıklayınız. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla TTNET A.Ş. E-mail almaya devam ediyorum, şaka gibi.

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Ağustos 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Oğuz 15 Ağustos 2013

  Bugün 1 e-mail daha geldi. Müşterinizin ödenmemiş borçları nedeniyle hattı kapatılmış, siz mi iletirsiniz ben mi ileteyim?

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Ağustos 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön