21 Mart 2013

Ttnet Abone Oldum 20 Gündür Şehir Merkezine İnternet Bağlayamadınız!

20 gün önce internet başvurusunda bulunduk. Bağlandığını söylediler. Modemde sinyal yok. Arıza olduğunu, ilgileneceklerini söylediler. Defalarca telefon görüşmesi yapıldı. Merkezde oturuyoruz, zilde adımız var, kendilerinde telefon numaramız var, ulaşamıyorlarmış. Birkaç gün içinde çözüm bulunamazsa servis sağlayıcımı değiştiriyorum. Hayatımda karşılaştığım en umursamaz, en küçük düşürücü hizmet.

Birol 13 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği ve problem ile ilgili bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön