TTNET Abone İptali Yapılan Hatta Gelen Fatura.

Turhan Yağız M. |

İlk önce yeni evime ilk taşındığımda 2 sene önce hattımın iptalini yaptırdım; ancak sistemden düşülmemiş, ve otomatik ödemede olduğu için ödeme devam etmiş; kampanya yenilemek için iptalden 1 sene sonra aradıklarında haberim oldu iptal edilmediğinden ve kampanya istemediğimi hattımı iptal ettirdiğimi ilettim ve tekrar giderek hattımı iptal ettim, otomatik ödemeyi de kestim; ancak 2. iptalden de yaklaşık 1 sene sonra şimdi önüme 400 TL'lik bir fatura ile yasal süreç mesajı geliyor. 2 defa iptal edilmiş, ucunda hat bile olmayan; hizmet adını verdiğiniz ama vermediğiniz bir hizmetin parasını mı istiyorsunuz? Faturanın silinmesini ve hattın her türlü sistemden yok edilmesini istiyorum.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Turhan Yağız M.
  17 Eylül
  14:05

  Firma uygun olmadığım bir saatte aramış ve daha sonrasında SMS göndermiş olup, ben geri aradığımda hattım üzerinde herhangi bir şikayet veya inceleme olmadığını söylediler. Şikayeti tekrar anlattığımda ise bana hattımın 2 sene önce kapatıldığını ancak faturalandırmanın devam ettiği bilgisini verdiler ve bunun üzerine o anda bir kayıt açtılar, ancak halen başka bir haber almadım.

 • 15 Eylül
  17:43

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 14 Eylül
  12:46

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.