11 Mart 2013

Ttnet Abone Bilgisi Dışında İşlem!

16. 01. 2013 tarihinde Benden onay almadan Telekom üzerinde bulunan aboneliğim THK alo adlı bir kampanya dahilinde ttnet üzerine geçirilmiş ve 1 yıl kontratlanmış. Buna istinaden belirtilen tarih dahil bir çok kez ttneti aramama rağmen çözüm oluşturulmamış ve her müşteri temsilcisi kafa karıştıran alakasız cevaplar vermiştir.

Benle görüşülmeden yapılan bu işlemde, Telekom üzeri bulunan taahhüt iptal olmuş ve cihaz bedeli tek seferde çıkmıştır.

Thk Alo diye tablet kampanyasına katılamayacağımı aboneliğimi ise bu taahhüt kapsamında iptal edersem iptal bedeli yansıtılacağı söylediler. Şuan ttnet üzerinde internet taahhüt yok diye de 69 tl ödemek zorunda kaldım ve net cevap yok.

Fatih 40 Okunma

Cevaplar

  • Fatih 20 Mart 2013

    Merhaba, Maalesef şikayet tarihim mailde yanlış iletiliyor. halbuki temsilci arkadaşlara 16.01.2013 tarihinden beri şikayetlerimi iletmekteyim. ama ttnetin abonesini umursamaz tavrı nedeniyle benim şikayetimle alakalı olmayan talepler iletilmektedir. bu yüzden yarın gelen faturalarla birlikteki thk alo ile ttnet üzerinden telefon hizmeti alıyor gözükürken bile şuanda turktelekom tarafından telefon faturam geliyor. Buna bağlı olarak yarın itibariyle elimdeki faturalarla birlikte tüketici hakları mahkemesine başvuracağım. bilgilerinize iyi çalışmalar.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön