16 Eylül 2013

TTNET 9 Aydır Çözüm Yok!

9. ay bitmek üzere. Kutu dediniz kutu bağlanalı 2 ay oldu hala hareket yok. Evet tam 9 aydır her ay yazıyorum ve hiçbir şeyden haberi olmayan, işe yeni başlamış biri arıyor haklısınız diyerek kapatıyor. Buraya da müşteriyle iletişime geçildi diye cevap yazıyorsunuz. Sonuç TTNET ve Türk Telekom fiyasko. İzmir Karabağlar Müdürlüğü'nüzü kapatın nasıl olsa çalışmıyorlar.

Hüseyin 53 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön