08 Mayıs 2013

Ttnet 8mbps NetLimitsiz 350 Kbps!

4 gün önce Ttnet hakkında yazımı yazdıktan kısa sürede hızım açıldı 8mbps internetim 350kb den 670 kb çıktı (şaka gibi o hız bile beni sevindirdi tabi sonra yeniden düştü) yazımı buradan düzeltildi diyerek geri çektim. Ttnetin bana yaptıgına bakarmısınız 670kb beni mutlu etti. İnterneti alalı 20 gün oldu ben her akşam telefon edip ttnetle hızımın bırakın 2 yada 3 mbps hızı 600 kb sabitleyin bu tarifede kalayım dedim kota aşımından sonra hızınız 3. 5 mbps düşmüştür başka tarifeye geçin diyerek kapatıyorlar yani onların 3. 5 mbps dedikleri 350kb denk geliyor Ttnet iletişimede yazdım sonuç tarife değişiligine gidin oldu. Binada modem bilgisayar bırakmadım hata bende mi acaba diyerek. (yoruldum)

Saim 66 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön