25 Mart 2013

Ttnet 8 Mgbit Bağlantı 4 Mgbiti Hiç Geçmedi!

Ttnet 2 yıl önce tarife değişikliği ile bizi 8 mgbit hızda tarifeye geçirdi ama bizim bulunduğumuz semt Ankara emek 8. cadde ve hiç bir zaman 4 mg bit hızın üzerine çıkamadık nedenini arayıp sorduğumuzda bölgemizde kablo sisteminin eski olduğunu hiç bir zaman bu hızı alamayacağımızı belirtmektedirler. Ttnet neden veremediği hızın bize sunarak yanıltıcı işlem yapmaktadır. İkincisi ücretlendirmeyi 8 mgbt hız üzerinden yaparak bizi yanıltmaktadır.

Talat 31 Okunma

Cevaplar

  • Talat04 Temmuz 2013

    şikayet çözme hala yok..

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön