10 Eylül 2013

TTNET 8 Mbps'e Kadar İnternetin Olduğu Yerde3 Mbps Hız Veriyor!

Daha önceden başka bir firmanın Adsl hizmetinden yararlanmaktaydım. O firmanın alt yapısı Türk Telekom A.Ş'ye aitti ve 8mbit hızı sorunsuzca kullanabiliyordum. Kampanyam bittiği için TTNET'i tercih ettim.

İlk başlarda 8 mbit hızı sorunsuzca kullanırken, gün geçtikçe hız düşmeye başladı. Sonrasında müşteri hizmetlerini aradım ve modeminizde sorun olabilir dediler. Yeni modem aldım ancak sorun değişmedi.

Tekrar aradım ve arıza kaydı bıraktım. Ertesi günü aradılar ve sorunun santrale 2100 metre mesafe olduğunuzdan dolayı mbit hız alabileceğimi söylediler. Böyle bir mantıksızlık olabilir mi? 8 mbit sorunsuz kullanırken 6 ya düştü, şimdi 3 mbit! böyle bir sorumsuzluk görmedim. Gereğini yapınız!

Emre 64 Okunma

Cevaplar

  • Emre 12 Eylül 2013

    Bana herhangi bir bilgilendirme yapilmadi!

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön