10 Aralık 2013

TTNET 8 Mbps Yerine Sabit 512 Kbps İnternet Hız Veriyor!

Yaklaşık 2 aydır abonesi olduğum TTNET Adsl ürününün hızı 8 mbit olması gerekiyordu.
Bağlandığımdan bari sabit 512 kbit hızı zor görüyorum. Ne bir kota aşmışlığım var ne de bir şey! Kota aşamıyorum çünkü internet bağlantım çok yavaş!

Defalarca teknik desteği arayıp ticket bırakmama rağmen hiç bir sonuç göremedim. Arayıp da sistemlerinin bozuk olmadığı zamanlardan bahsediyorum.

Twitter hesaplarına yazdım, bayiye gittim, telefonla aradım defalarca hiç bir çözüm yok! Ama fatura servisleri tıkır tıkır çalışıyor. Bütün faturalar eksiksiz gönderiliyor çok şükür!

Acilen bir çözüme ulaşamazsam başka firmalarda çözüm arayışına gireceğim. Ekte de hız testi görselini koyuyorum. Sabit her seferinde 0, 41 mb.

Ahmet 192 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet17 Aralık 2013

    Şikayet oluşturduktan bi kaç gün sonra arandım. Ancak bana hiç bir çözüm üretemediler. Yine sorun bendeymiş gibi davrandılar ve arayan kişi sorunumu çözmek için hiçbir çabada bulunmadı. Modem başında olmadığımı öğrendiği anda da her şeyi ona bağladı. Daha sonra modem başına geçip aradığımda da tabi ki TTNET MÜŞTERİ HİZMETLERİ ulaşılamaz bir haldeydi.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön