Ttnet 8 Mbps Tarifede 3 Mbps Ancak Alıyorum!

Egemen Hüseyin B. |

Daha önceden telefonla olsun Sikayetvar.com aracılığıyla olsun bir kaç sefer daha iletmiştim problemimi. En son denememde de çok başarılı olamadığım için tekrar yazıyorum. Aynı alt yapı ve aynı tarifeyi kullanmamıza rağmen ben 2-3 mbps civarı bir hız alırken arkadaşım 7-8 mbps alabiliyor.

Bu problemimi dile getirdiğim zaman bana ulaştıktan sonra bağlantının sahibi olan annemle de görüşmüş ve tarife değişikliğine gitmişsiniz. 8 mbps sınırsız 50 gb adil kullanım kotalı interneti 100 gb adil kullanım ile değiştirmişsiniz. ben zaten adil kullanım sınırları içerisinde 8 mbps internet alamıyorum ki siz bana gelip adil kullanımı genişletiyosunuz. Lütfen çözüm üretecek tekliflerle gelin.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Mart
  15:25

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.