25 Nisan 2013

Ttnet 8 Mbps Parası Alıp 1 Mbps Hıza Sabitlediler!

Ttnet net limitsiz abonesiyim. Aylardır internetimi kullanmaktayım. Tivibu almak gibi bir gaflette bulundum. Daha ilk ay 23 nisan günü internet ve tivibu arızası ile ilgili kayıt verdim. 2 gün sonunda 3 kere çözdükleri mesajı ile karşılaştım. İlk ikisinde çözülmediğine dair geri döndüm. Üçüncüde de 8 mb lik hızımın 1 mb ile sabitlendiğini 444375 nolu çağrı merkezinden öğrendim. Anlamıyorum ben bunun parasını ödüyorum. Neden şimdiye kadar aldığım hizmeti alamıyorum. 8 mb parası ödeyip nasıl 1 mb ye sabitler?

Kime şikayet edebilirim, kimle görüşebilirim?
Bana 444375 demeyin oradaki çocukların verdiği cevaplar zaten bunlar?

Aziz 58 Okunma

Cevaplar

 • Aziz 26 Nisan 2013

  Gerekli bilgilendirme yapılmış diyorsunuz. Neyin bilgilendirmesi yapıldı? Tivibu seyretmek istiyorsanız internetiniz 1 mb ye düşecek. NET LİMİTSİZ olan tarife ve sözleşmemi hiçe sayıyorsunuz ayrıca Tivibu alırken bana internet hızınız etikilenmeyecek tahüdünde bulunmuştunuz ve bu taahüdü her kullanıcıya veriyorsunuz satış sırasında. Bu insanları kandırmak değilmidir?

 • Aziz 26 Nisan 2013

  Sonuç varmı peki. Basma kalıp cevaplar çağrı merkezinizde aynı şekilde. Ama sonuç yok. Ben buraya cevap değil parasını ödediğim ama alamadığım hizmeti istiyorum...

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Aziz 25 Nisan 2013

  Bakın bu 3. gün. ve bana kurumdan 4 defa sorun çözüldü diye mesaj geldi. Halbuki çözülen bir şey yok. Çağrı merkezinizi aramış olduğumda bana 1 mb lik paket kullandığım söylenmekte. Ben yeni üye değilim benim taahütlü sözleşmem var. NET LİMİTSİZ olarak. Ya kurum olarak bizlerle dalgamı geçiyorsunuz. Orada ya arkadaşlar işlerini ciddiye almıyor ve gereken not ve iletileri almıyorlar yada teknik servisteki arkadaşlar işi ciddiye almıyor. Bu konudada şikayetçiyim. Ben NET LİMİTSİZ kullanıcısıyım Tivibu takılana hatta takıldıktan sonra 23 Nisana kadar bu şekilde kullandım. ŞİMDİ NE HAKLA BENİM TAAHÜTLÜ SÖZLEŞMEM VARKEN KAFANIZA GÖRE LİMİT BİÇİYORSUNUZ????????????

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön