25 Mart 2013

Ttnet 8 Mbit'lik Dosyayı Sizin Verdiğiniz Hızla Takriben 4 Saatte İndirebiliyorum!

1 megabit 8 megabit arası değişen internet kullanıyorum. İnternetimde günde 48'e yakın kopma oluyor buda 30 dakikada bire tekabül etse gerek ve 8 mb dosyayı 4 saatte indirebiliyorum internet hızımla. Bu şikayetten ötürü defalarca firmanızı aradım en az 20 farklı çalışanınızla toplamda en az 12 saat konuyu çözmeye çalıştık ve yaşananlar şunlar oldu; Bana bir çalışanınız diyor ki evinizin konumundan dolayı en fazla 1. 2 mgbit internet kullanabilirsiniz ama isterseniz paketinizi 8 megabit ile 16 megabit arası değişen pakete çevirebilirim. 4 ayda 4 kez şikayet kaydı oluşturuldu ama teknik ekip söz verilmesine rağmen bir kere bile gelmedi. Boşsunuz.

Muhammed 32 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed 27 Mart 2013

    Ülkemizde internet altyapısı Türk Telekom tarafından sağlanmaktadır. Şirketimiz söz konusu alt yapıyı kullanarak internet erişim hizmeti sunmaktadır. Telefon yani ses hizmetinin sahibi Türk Telekom’dur. Söz konusu Alt yapı çalışmaları, projelendirmeler Türk Telekom tarafından belirlenmektedir. Hızınız bağlı olduğunuz Türk Telekom Müdürlüğüne olan mesafe uzaklığına, alt yapınıza, bina içi tesisata ve hane içi kablolama sistemine göre değişiklik göstermektedir. Net paketlerde 8Mbps’lik hız garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek değeri göstermektedir. Verdiğiniz cevap bu sorun türk telekomdan kaynaklı diyorsunuz daha öncede böyle söylediniz türk telekom ekipleri gelip kontrol etcek dediniz ama gelen olmadı benim internetimin yavaş olması bulunduğum bölgeden kaynaklı ise neden 1.5 yıl önce bu sorun yoktuda 6 aydır bu sorun var diye soruyorum ? 1 yıl 1.5 yıl önce yakınımda türk telekom müdürlüğü vardı da 6 ay önce başka bir yeremi yaşındılar internetim bu kadar yavaşladı. hala tatmin edici değilsiniz 3 kuruşluk hizmete dünya parası ödüyoruz.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön