18 Mart 2013

Ttnet 8 Mbit Bağlantı Hızı 3 Mbit'e Düşürüldü!

Hizmet numaram; 18168779**. 8Mbit limitisiz paketinizi kullanıyorum. Mart ayı itibariyle kota kullanımım 20 GB. Adil Kullanım'la ilgili bir problemim yok, bölgemde bağlantımı etkileyecek farklı bir çalışma da bulunmuyormuş. Online İşlem Merkezi'nizin belirttiğine göre. E peki neden bağlantı hızım 3 Mbit'e fikslendi? En kısa sürede ilgili düzeltmenin yapılıp tekrardan hızımın 8 Mbit'e çekilmesini rica ediyorum.

Ahmet 155 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet02 Mayıs 2013

  Hep Sıradan cevaplar TTNet Elimiz mahkum başka firma yok ama hizmette yok

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Ahmet18 Mart 2013

  Merhabalar, Bu verdiğiniz adreslerde gerekli desteği alamaktayız bu neden ile şikayetim var.Bize daha hızlı geri dönüş yapmanızı sağlıyor.

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön