08 Şubat 2014

TTNET 8 Günlük Yasal Süre

Çok basit bir nakil işlemini elinde imkan olmasına rağmen sırf diyalog yoksunu çalışanları ve bünyesindeki iletişim kopukluğu nedeniyle yapamayan firmanın kurumsallığından söz etmek mümkün mü? 3 şubat tarihinde Çengelköy ofise Çekmeköy'deki evim için nakil talebinde bulundum ertesi gün (kimin hangi gün geleceği tel'i nereden geleceği belli değil) Çekmeköy ofisten aradılar iş yerimde olduğumu belirttim karşı komşumda anahtarım var dedim. Onlar da "öyle olmaz o zaman talebinizi iptal ediyoruz tekrar kayıt olmanız lazım "dediler.

Bende Çengelköy ofise tekrar kayıt yaptırdım. Bu arada Çekmeköy ofisten beni aradıkları sabit hat numarasını defalarca aramama rağmen cevapsız. (karakter sınırı).

Sinan 66 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön