05 Mayıs 2014

TTNET 8 Günlük İnternet İçin 67 TL Aldı!

Nisan ayında TTNET aboneliğimi sonlandırmak için Kadıköy merkezlerine gittim. İşlemleri yaparken ay başını geçtiğimiz için faturaya ne kadar bir ücret yansıyacağını sordum. Ayın 8 i olduğu için bunu sormak istedim çünkü eğer tam ücret ödeyeceksem iptalimi ay sonunda yapmayı planlıyordum.

Çalışan bayan bana 8 günlük ücretin faturaya yansıyacağını söyledi. Fakat görüyorum ki otomatik ödemeden yine 67 tl çekilmiş! Zaten normalın üstünde olan aylık meblayı 8 gün için ödemiş bulunuyorum. TTNET, sürekli arıyordunuz ya neden aboneliği iptal ettirdiğimi sormak için, işte size cevap. Zaten sabit telefonu da kapattıracağım. Artık sizden bir hizmet istemiyorum!

Gurbuz 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön