26 Ocak 2015

TTNET 8 Günden Belli İnternet Hattım Yok.

8 günden belli internet hattım yok. Bulunduğum ilçeye bağlı Telekom müdürlüğüne gittim müşteri hiZmetlerini defalarca aramama rağmen sorun çözülebilmiş değil. Bağlantı olmadığı süre boyunca paramı helal etmiyorum.

Mehmet 60 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 27 Ocak 2015

    Yıl 2015 ama siz Bağlantı sorununu ancak 9 günde aşabilirsiniz tebrikler TTNET eğer taahhüt işlemim olmasaydı bugün kapının önüne koyardım modeminizi

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön