09 Nisan 2013

Ttnet 8 Günde İnternet Hızımı Düşürdüler!

5-6 Gün önce Ttnet tarafından 2-3 kere arandık ve 50 gb olan adil kullanım kotamızı 5 tl fazla verip yükseltmeyi teklif ettiler. Bizde kabul etmedik ve ay başından itibaren bugün internet hızımızı 3 mbps'e düşürdüler, müşteri hizmetlerini aradığımda telefondaki bayan 8 günde 65 gb download yaptığımı söyledi.

8 günde 65 gb download yapmam tamamen imkansızdır. En fazla yapsam 8 günde 10 gb download yapmışımdır yani haksız yere hızımı düşürdüler. Ayrıca internet hızımdan hiç memnun değilim 8mps'e kadar destekli olmasına rağmen benim yaptığım download hızı en fazla 250kbs. 5 lira fazla vermedik diye mi bu yaptığınız?

Taylan 26 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön