TTNET 8 Aydır 50 KB Hız Alıyorum!

Eyuphan A. |

8 aydır 50 KB internet alıyorum ve limitim 8 MB hız almam gerekirken 50 KB alıyorum defalarca yalanlarla müşteri hizmetleri benim saflığımdan yararlanıp bana yalan söyledi. Artık yeter yan komşumuz benden fazla alırken bana neden 50 KB hız geliyor hat kopmuştur yok şebekede sorun var beni sürekli binlerce yalanlarla kandıran TTNET'e sesleniyorum dur! Çaresizim ve buralarda bunları doldurup bir umut uğuruna bekliyorum bende tüm müşteri hizmetlerinin ses kaydı mevcut. Ben böyle yalanlar söyleyen internet hizmeti çalışanlarından ve masum insanları kandıran ''Bizim haklarımızı hiçe sayan bizi doğru yola değil de haksızlığa götüren müşteri hizmetlerinden şikayetçiyim.

Etiketler :

Bağlantı Hızı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Eylül
  12:16

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Eyuphan A.
  03 Eylül
  04:38

  Hizmet Numaram 0326*** **

 • 02 Eylül
  10:24

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.