30 Ocak 2014

TTNET 76 TL Borç İçin İcraya Verdi

2010 mayıs 5 de dükkanımı devir aldım. 2013'ün 9'cu ayın 27 sinde TTNET'i kapattırdım. Bana 2013'ün 8. ayından ödenmemiş faturam olduğu 76 tl'lik borcumun avukata verildiği avukatında bu ücreti 205 tlye çıkardığı bugün avukatın araması sonucu bildirildi. Birincisi TTNET'i kapatırken bana herhangi bir bir borcum olduğu söylenmedi.

Bildiğim borç ödenmeden hattı kapatmadığınız ve avukata vermeden önce cep telefonumu arayıp her türlü reklamı yapan TTNET beni arayıp borcumu ödememi söyleyemediği, bu ne kadar art niyetli bir firma olduğunuzu yeteri kadar gösteriyor.

Daha öncede evimdeki TTNET'İ kapattıktan sonrada böyle faturalar göndermiştiniz. Demek ki müşterilerinizi bu şekilde mağdur ediyorsunuz.

Mehmet 68 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön