09 Ekim 2014

TTNET 71 Gündür Yapılamayan Nakil İşlemi!

31 Temmuz tarihinde bir nakil talebinde bulundum. Bana 15 gün içinde yapılacağı söylendi: Yaklaşık 20 gün bekledikten sonra tekrar aradım neden yapılmadığıyla ilgili nakil işleminin sizinle irtibata geçileceği söylendi. Biraz daha sabırlı olayım dedim, ikinci aramadan sonra yaklaşık 2 hafta daha bekledim. Herhangi bir geri dönüş ya da bilgilendirme olmadı. 34 gün sonra, 5 Eylülde bizzat TTNET GOP Müdürlüğüne gittim. Burada hizmet paket değişikliği yapılması gerektiği söylendi ve bu ilk defa burada söylendi. Değişikliğin yapılması ve tekrar nakil talebi alındı. Sonra tekrar 15 gün bekledim arayan soran yok. Aradım nakil talebi sistemde görünmüyor dendi. 71 gündür beklemekteyim.

Suat 56 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön