16 Ekim 2014

TTNET 70 Liraya 1 Mb İnternet Veriyor!

70 TL ödediğim internetten aylardır "altyapı yalanıyla" 8 MB internet veremeyip, üstüne de onlarca defa arıza kaydı / şikayet oluşturduğum halde şimdi yaptığım testte 0,99 mb çıkan hızım için yazıyorum. Bir fatura ödemeyince "internetinizi askıya alacağız" diye mesaj atmayı bilen TTNET! Altyapı yalanından bıktım. Artık bir şey yap.Ekte de son testin görüntüsü bulunuyor. 70 Liramın karşılığını takır takır 8MB olarak istiyorum. Çözüm bulun.

Melih 214 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön