24 Nisan 2013

Ttnet 7 Kez Arıza Kaydı Yapıldı Sonuç Yok!

8 megabit olması gereken internet hızımız 1 megabiti geçmiyor hat çekildiğinden beri.
En az 20 defa müşteri hizmetlerini aradım 6 defa arıza kaydı yapıldı ve hiçbir şey olmadı.Kullanamadığım internetin parasını ödediğim gibi bide 444 lü numara için dünyanın kontörünü harcadım müşteriye böyle eziyet eden Türk Telekom çalışanlarına teşekkür ediyorum. Nasıl olsa taahhüdü imzaladık haklısınız tabi..

Fatih 40 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön