03 Eylül 2015

TTNET 7 Gündür Nakil Yapılmıyor.

7 gündür nakil bekliyorum.
Hiç bir bilgilendirme ve işlem yapılmamaktadır.
Kullanamadığım günlerin kesin olarak iadesinin talebini ve nakil işlemi olmayacak ise aboneliğimin feshini istiyorum.

TTNET hizmette en iyisi diye çok duyuyoruz ama sorun olunca çözümde geride kalıyor.

Yalın internet kullanmama rağmen her ay benden 15 TL faturama yansıyor.

Normal telefon hattını kullanan da 15 TL ödüyor yalın internet kullananda 15 TL ödüyor.
Ben sadece data kullanıyorum ve ödediğim 15 TL hat kullanım bedeli haksız kazanç olarak kabul ediyorum.
Bir çok firma Yalın interneti 49 TL yada daha uyguna veriyor siz bu hizmeti indirimli olduğunu belirterek 61 TL'ye veriyorsunuz.

Salih 26 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Eylül 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Salih03 Eylül 2015

    Sabah çağrı merkezini arayarak şikayetimi ilettim. Haberim olmadan nakil işlemi iptal edilmiş ve hiçbir bilgi tarafıma iletilmemiştir. Tekrar nakil servisine bağlamaya çalıştılar ama onu da beceremediler. Fatura servisine bağladılar ve bununu üzerine TTNET ile aboneliğimi iptal etmeye kadar verdim. Hizmeti satana kadar yapmadığınız oyun kalmıyor. Sattıktan sonra müşteri uğraşsın dursun zaten. Vermiş olduğunuz hizmet kalitesi çok zayıftır. Müşteri ilişkileri, çalışma ağınızı ve fiyatlarınızı düzeltene kadar TTNET ' ten artık hizmet almak istemiyorum. Zaten başka bir firmadan ADSL hizmeti almak için başvur da bulundum. İyi çalışmalar.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön