27 Ekim 2014

TTNET 7 Günde Nakil Talebimi Gerçekleştiremedi.

19 Ekim'de nakil talebinde bulundum. Üzerinden 7 gün geçti. Sinyal ve bağlantı problemlerim çözülemedi. Yasal süreyi geçirdikleri için üyeliğimi iptal etmek istiyorum. 1-31 Ekim dönemi dışında çıkardığınız hiçbir fatura ve taahhüt ceza bedelini ödemeyeceğim. Sözleşmede teknik imkansızlıklar nedeniyle hizmetin sürekli verilememesi durumunda abone iptal talebinde bulunursa TTNET yapılan indirimin toplam bedelini talep etmeyecektir diye bir madde var. (Taahhütname 10.madde) Umarım sözleşmeye sadık kalırsınız.

Sinan 152 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön