30 Ağustos 2013

TTNET 6 Yıl Sonra Çıkarılan Borç!

Bugün elimize posta yoluyla geçen belgeye göre 6 yıl önce kullandığımız internet bağlantısının faturasını ödememişiz ve 48, 5 tl + gecikme bedeli borcumuz varmış. Ödeme yapmadığımız hatırlamıyoruz da
6 yıl boyunca tarafımıza telefon veya posta veya mail yoluyla hiç bir bildirim yapılmadığı gibi 6 yıl sonra ne hikmetse adresimizi bulup belge gönderiyorlar .Çağrı merkezini arayıp şikayetçi olmama rağmen hala dönüş yapmadılar! görüşmek için aradığımda hattı hukuk birimine aktaramıyorlar da

Elçin 55 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Elçin30 Ağustos 2013

    Faturaları ödediğimiz halde borç çıkarıyorsunuz ! 6 yıl önceki dekontu bulmamızı bekleyemezsiniz, firmadan şikayetçiyim ödeme yaptığımız halde borç çıkarıyorlar, gecikme bedeli vs..ödemek istemiyorum. bakalım müşteri memnuniyeti sizin için ne kadar önemli göreceğiz !!

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön