12 Mayıs 2014

TTNET 6 Yıl Oldu Problem Çözülemedi!

Yaklaşık 6 senedir TTNET kullanıcısıyım. Yaptığım şikayet ve telefonla aramaların haddi hesabı yok. Problemimi bir türlü çözemiyorlar. Problemim hız düşüklüğüyle ilgili. İnternet hızım 1 mb bile çıkamıyor hızı biraz arttırdığımızda ise internet sürekli kopmaya başlıyor. Öncelerde bu sıkıntının TTNET'le bir alakası olmadığı, bina içi tesisatla alakalı olduğu söylendi.

Bir sürü masraf yapıp bina içi telefon tesisatını yenilettim. Fakat sonuç yine aynı. Defalarca Gayrettepe Telekom müdürlüğüne gittim, buradan da şikayette bulundum. Deneyimsiz, problemler karşısında baştan savma tavırlar takınan bir eleman yerine daha profesyonel eleman yollayıp, ayıbınızı tamir etmenizi 21. kere rica ediyorum.

Selçuk 62 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Mayıs 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön